MOŘE ZÁBAVY PRO MALÉ I VELKÉ

Nabídka apartmánů

MOŘE ZÁBAVY PRO MALÉ I VELKÉ

Nabídka apartmánů

MOŘE ZÁBAVY PRO MALÉ I VELKÉ

Nabídka apartmánů

Okolí Apartmánů Všemina nabízí spoustu možností aktivit. Pokud jich vyzkoušíte více, jistě po náročném dni uvítáte klidný odpočinek, zkušené ruce maséra, bublinky vířivky nebo hřejivou saunu.

 

BAZÉN ZA ROHEM NEJEN PRO RANNÍ TEMPA

Fascinuje Vás ve filmech jak majitelé luxusních bytů ráno skočí do bazénu a začnou tak den zdravým pohybem? Vyhřívaný krytý bazén se nachází v sousední budově do které přejdete z Vašeho apartmánu klidně i v papučích a županu.

p

nechte se hýčkat

Objednat si můžete finskou nebo aroma saunu, whirlpool, perličkové ozdravné koupele, inhalace a masérské služby smluvních masérů.

bowling

Dvě bowlingové dráhy pro Vás a Vaše přátele jistě přijdou vhod jako příjemná zábava na večer nebo za špatného počasí. Pokud je právě obsazeno chvíli čekání si můžete zpříjemnit kulečníkem, stolním tenisem nebo šipkami.

dětský svět a tělocvična

Pro děti všech věkových kategorií je zde opravdový ráj. Pro ty nejmenší dětský svět se skluzavkou a balónky a pro ty větší krásná nová tělocvična kde si mohou zahrát malý fotbálek, basketbal, volejbal, floorbal a spoustu dalších her.

Pálenice

tel.: 731 422 788, e-mail: r.korenek@vsemina.cz

Pěstitelská pálenice slouží k výrobě destilátů z různých druhů zkvašeného ovoce. Tato pálenice je navržena v nové koncepci kdy destilace i rektifikace se provádí v jediném kotli s rektifikační nástavbou. Číst více...

Poptávka

pro nezávaznou nabídku nebo prohlídku

Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 731 422 788 nebo využít níže uvedený formulář čí emailem r.korenek@vsemina.cz.

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.

Facebook