Prodej apartmánů pro rekreační i trvalé bydlení

Prodej apartmánů pro rekreační i trvalé bydlení

Prodej apartmánů pro rekreační i trvalé bydlení

Apartmány na prodej byly vybudovány přestavbou a kompletní rekonstrukcí hotelového komplexu Všemina, který se nachází v krásném údolí s jezerem v podhůří Vizovických a Hostýnských vrchů. Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí původního stavu z 90. let. Obec Všemina je vzdálena pouhý 1 km, Vsetín 10 km a krajské město Zlín 19 km. Areál je obklopen lesy, ideální pro turistiku, cyklistiku, vodní sporty nebo běžky. Apartmány na prodej mají krásný výhled přímo na jezero, jeho čistá voda je ideální ke koupání či rybaření. V zimě se na jeho zamrzlé hladině bruslí. Na břehu jezera se nachází hřiště pro děti, lanový park, hřiště na plážový volejbal a ideální prostor ke sportu a odpočinku.

 

VÁŠ druhý DOMOV V SRDCI VALAŠSKA

Platby za energie a služby probíhájí obdobně jako u městského bydlení. Základní měsíční inkaso zahrnuje zálohy na dodávky tepla, studené i teplé vody, fond oprav, náklady na společnou elektřinu, povinné pojištění budovy, služby domovníka a správy domu, provoz a servis výtahu i odvoz odpadu. Může zahrnovat i provoz krytého bazénu a další služby. Správu služeb a účetnicví zajišťuje SVJ. Apartmány nejsou určeny ke komerčnímu využití.

Dokonalé pohodlí a služby

Nastěhováním se do nového apartmánu vaše pohodlí teprve začíná. Po dohodě s provozovatelem můžete využívat veškerých dostupných služeb například wellness centra. Prohřejte se v sauně, zaplavte si v krytém bazénu nebo relaxujte ve whirlpoolu a na masážích. V sousedství apartmánového resortu se nachází bistro restaurant, krásná nová tělocvična, dětská herna a bowling.

 

Zapomeňte na víkend u plotny

Pobyt v apartmánu strávený vařením a přípravou jídla vás může časem obtěžovat. I přesto, že je vaše kuchyňská linka kompletně vybavena je lepší skočit do bistra restaurace a užít si gastronomie místního šéfkuchaře. Jako majitel apartmánu si zde můžete objednat i menu s sebou nebo nákup pečiva a lokálníh potravin.

KVALITNÍ ARCHITEKTURA

Hotelový resort byl navržen architektem Šebestiánem Zelinou, významnou osobností zlínské architelkury. Vyučil se u Bati a od 70 let pracoval pro předsedu Agrokombinátu Slušovice doc. Čubu. Přestavba na apartmánový resort byla realizována pod pečlivým dohledem Architekta Petra Gottwalda, který citlivým způsobem říril celou modernizaci tak, aby původní nadčasový design budovy nebyl narušen. Style studio Prostějov pod vedením architekta Gottwalda nabízí své služby i novým majitelům apartmánů při realizaci jejich interiérů.

Poptávka

pro nezávaznou nabídku nebo prohlídku

Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 731 422 788 nebo využít níže uvedený formulář čí emailem r.korenek@vsemina.cz.

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.