+420 731 422 789 info@vsemina.cz

Zhodnocení apartmánů

Vaše investice se bude dále zhodnocovat

Pokud si koupíte apartmánové bydlení v areálu Activityparku Všemina, vaše investice se bude dále zhodnocovat. Aktivní možností výdělku je pak pronájem apartmánu, po dobu, kdy jej nevyužíváte.

Nárůst hodnoty apartmánového objektu, vyšší atraktivita místa

S postupným obydlením apartmánů stále roste hodnota celého objektu. Lokalita se stává více oblíbenou, jste-li noví obyvatelé, nacházíte na Všemině dnes tolik žádaný klid, pohodu i sportovní vyžití a zábavu. Během pobytu navíc dýcháte čistý vzduch. Celý mix tvoří cenný soubor komodit, jejichž sociální i finanční hodnota stále roste.

Navíc, na ceně získává i nemovitost. Roční tržní zhodnocení a růst její kapitálové hodnoty činí přibližně 5 %.

Okolí a celý Activitypark Všemina každoročně nabírá na atraktivitě, během minulých let zde vzniklo nové lanové centrum, wellness a relax centrum. V budoucnu se plánují další investice na rozšíření aktivit areálu, dostupných i v zimních měsících (v blízkosti dojezdu do 10-20 minut jsou 4 zimní střediska.

Pronájem apartmánu – vydělávejte, když jste pryč

Pokud zrovna nemáte v plánu častou návštěvu svého nového apartmánu, pronajměte jej stejně jako byt či dům. Možná je vaším záměrem koupě využití kapitálu, který by jinak ležel ladem, a na relaxaci využíváte své další objekty. V tomto případě se vám nabízí ideální řešení – nabídka pronájmu apartmánu přes některou z cestovních agentur. Rekreační apartmány v zajímavých turistických oblastech se v období turistické sezóny pronajímají za výrazně vyšší ceny než běžné byty. V exponované termíny, například v letní prázdniny či na Silvestra, lze apartmán pronajmout za 2000 Kč / noc.

Zajímavý výdělek vám pomůže například k rychlejšímu doplacení úvěru.

Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku a prohlídku ukázkového apartmánu.