+420 731 422 789 info@vsemina.cz

Služby pro majitele

Komfort za pár korun

Staňte se majitelem apartmánu na Všemině a užívejte si zdejšího komfortu. Provozovatelé hotelových služeb se postarají o vaše pohodlí.

Privátní parkování přímo u apartmánu

Na Všeminu můžete sice v rámci vašich sportovních aktivit přiběhnout, přijet na kole nebo autobusem, ale pohodlnější je to autem. Zaparkujete přímo u svého apartmánu. Prostorné parkoviště pro 100 aut vám umožní, abyste za svým oddechem uprostřed přírody jezdili třeba limuzínou.

Bazén za rohem – nejen pro ranní tempa

Fascinuje vás v amerických filmech, jak majitelé vily nebo luxusních apartmánů ráno skočí do bazénu a začnou tak svůj den zdravým pohybem? Vyhřívaný bazén přímo v budově můžete využít téměř podle libosti. Jste-li zdatnějším plavcem, zdokonalíte svá tempa v přilehlém jezeře, které je považováno za jedno z nejčistších v celém kraji.

Zapomeňte na víkend u plotny – najezte se v restauraci

Pobyt v apartmánu strávený vařením a přípravou jídla vás může časem obtěžovat. I přesto, že je vaše kuchyňská linka kompletně vybavena je lepší skočit do restaurace a užít si gastronomie místního šéfkuchaře. Nemusíte se obávat mnohaciferných účtenek. Jako majitel apartmánu na Všemině máte možnost v restauraci nasmlouvat výhodné menu za příjemnou cenu.

Čistota základ zdraví – uklidíme a vypereme

Chcete se cítit jako na dovolené? Neuklízejte po sobě. Za poplatek se Vám postaráme o úklid vašeho apartmánu, vypereme, vyžehlíme, vyměníme ložní prádlo. Pokud se vám to ale už zdá jako přehnaný luxus, samozřejmě si svůj příbytek můžete uklízet i sami, chcete-li.

Přijeďte se k nám podívat, jak to funguje.

Prohlédněte si ukázkový apartmán, nezávazná prohlídka je zdarma.