+420 731 422 789 info@vsemina.cz

Pro velké i malé

Moře zábavy pro malé i velké

Kromě pravidelných a stálých forem sportovního i relaxačního vyžití Activitypark Všemina pro své hosty, majitele apartmánů i ostatní návštěvníky připravuje tradiční akce. Ty se zpravidla vážou k určitému ročnímu období nebo různým příležitostem.

Dětské dny
Letní kino
Diskotéky
Historické akce pro rodiny
Ukončení léta pro děti
Mikulášské besídky
Silvestrovské galavečery

Živá muzika a hudební vystoupení.

Když vám vyhládne – Valaška zažene i žízeň

Přepadne-li vás hlad či žízeň, je nejlepší vyrazit do restaurace Valašky, která vám v příjemném prostředí nabídne speciality české, moravské, valašské i mezinárodní kuchyně. V teplém období roku chutné sousto šikovného šéfkuchaře zpestří pohled z prostorné terasy na jezero a okolní krajinu.

Pobavte se s přáteli – třeba na bowlingovém turnaji

Ačkoliv se od výtečné kuchyně těžko odtrhnete, pro lepší trávení je vhodné se po večeři lehce protáhnout. Bowlingový turnaj s přáteli nebo sousedy pobaví všechny z vás. Pokud jsou dráhy zrovna plné a vy jste si je opomněli rezervovat, můžete si chvíli čekání zpříjemnit na billiardu, fotbálku nebo v hodu šipkami.

Dětský svět i velký koutek zabaví vaše ratolesti

Je-li vašim dětem více než 3 roky, svůj vlastní program si najdou i ony. Froggyho dětský svět je určitě nadchne. Čekají na ně balónky, prolézačky, skluzavka, trampolína i dětský tobogán. Velký dětský koutek unaví vaše potomky a naplní jim volný čas. Vy tak naleznete chvilku oddechu a v klidu počkáte, až se malí dobrodruhové dokonale vydovádí.

Pro kreativnější děti jsou určeny pravidelné výtvarné dílny a jezdecká škola. Se svými vrstevníky se seznámí na venkovním hřišti, dětské diskotéce, karnevalu nebo během mnoha soutěží o lákavé ceny.