+420 731 422 789 info@vsemina.cz

Občanská vybavenost

Jak k nám a co je zde k mání

Občanská vybavenost Všeminy

Jak se na Všeminu dostanete a co je zde k mání? Autobusové zastávky s přímým spojením do Slušovic, Zlína i Vsetína jsou od apartmánů a areálu Activityparku Všemina vzdáleny zhruba 2 kilometry. Avšak procházku vám zpestří krásná krajina Valašska a zpevněná cesta okolo jezera.

Obec Všemina obklopuje oba břehy potoka Všeminky, leží 6,5 kilometru od Vizovic. Všeminu obývá téměř 1100 občanů. V okolí obce jsou rozlehlé lesy, které vám poskytují mnoho cílů na rekreační výlety a sportovní aktivity či houbaření.

Přímo v obci si můžete nakoupit ve dvou obchodech, k dispozici je pošta, mateřská a základní škola s prvním stupněm. Na točeném pivu i něčem k snědku si kromě Activityparku Všemina pochutnáte také ve dvou místních hospůdkách, účes vám poupraví v kadeřnictví. Obec Všemina je rovněž sídlem několika firem, které poskytují pracovní příležitosti. Samozřejmostí je Obecní úřad s matrikou, kde vám ověří podpis.

Blízké Slušovice

V případě potřeby a problémů se zdravím vás ošetří ve zdravotním středisku v 6 km vzdálených Slušovicích. V tomto městečku navíc také zakoupíte květiny, drogistické i jiné zboží, finanční služby zajistí místní banka, v pizzerii si pochutnáte na italských specialitách. Slušovice byly za minulého režimu výkladní skříní Československa. Možná je ale znáte také díky dostihovému závodišti.