+420 731 422 789 info@vsemina.cz

Apartmánové byty

Relax na terase a pohodlné parkování v četně kompletního vybavení

Vyberte si podle přání dispozici 1+kk, 2+1 nebo 3+1. Apartmánové byty jsou připraveny k okamžitému užívání včetně kompletního vybavení. Součástí každého apartmánu je sklepní prostor.

Dispozice apartmánů 1+kk

Dispozice apartmánů tvoří zádveří, obytný prostor s kuchyňským koutem, vlastní koupelna s wc, terasa či balkón a sklep.

Apartmány Všemina

Dispozice apartmánů 2+kk

Dispozice apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, samostatná ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, vlastní koupelna a wc, terasa či balkón a sklep.

Apartmány Všemina

Dispozice apartmánů 3+kk

Dispozice apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, 2 samostatné ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, vlastní koupelna a wc, terasa či balkón a sklep.

Apartmány Všemina

Terasa nebo balkón

Všechny apartmány disponují terasou nebo balkónem o výměře 5 až 18 m2. Do vyšších pater vás vyveze výtah.

Apartmány Všemina

Nízké měsíční náklady na provoz

Platba za služby a energie probíhá obdobně jako u klasického bydlení. Základní měsíční inkaso zahrnuje zálohy na dodávku tepla, studené i teplé vody, fond oprav, náklady na společnou elektřinu a povinné pojištění budovy, služby domovníka a správy domu, provoz a servis výtahů, odvoz odpadu, recepce a krytého bazénu. To vše pouze od 2 950 Kč měsíčně, platba je možná formou SIPO, služby zajišťuje společnost eSpráva.cz.

Dokonalé pohodlí a hotelové služby

Nastěhováním se do nového apartmánu vaše pohodlí teprve začíná. Po dohodě můžete využívat veškerých dostupných hotelových služeb. Zajistíme vám praní prádla a úklid, využijte služeb wellness centra, prohřejte se v sauně, zaplavte si v krytém bazénu. Areál Activitypark Všemina vám rovněž umožňuje provozování různých sportů nebo aktivit. O vaši chutnou stravu se postará restaurace hotelu. Obsáhlejší nabídku a podrobný popis naleznete přímo na webu www.vsemina.cz.

Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou prohlídku.