+420 731 422 789 info@vsemina.cz

Apartmánová budova

S restaurací, salonky, herničkou, bowlingem aj.

V budově apartmánového resortu se nachází prostorná restaurace se salonky pro pořádání oslav a školení, dále dětská herna, bowling, tělocvična, whirlpool, sauna a krytý bazén.

Apartmánové byty

Apartmány se nachází ve 4 patrové budově s výtahem. Dispoziční řešení apartmánů je od 1+kk ( 24m2 ) přes 2+kk ( 48 – 63m2 ) až po 3+kk ( 63 – 110 m2 ). Jsou kompletně vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyní s kuchyňským koutem a nábytkem na míru. Každý apartmán má minimálně 1 terasu ( balkon ) orientovanou na jih nebo jihozápad s krásným výhledem na jezero.

Teplo a teplou vodu do budovy dodává centrální kotelna s vlastním měřením na vstupu do objektu.
Každý apartmán má samostatné měření elektřiny, teplé a studené vody.

Apartmány Všemina

Vybavení apartmánů

Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou včetně osvětlení, lednice s mrazákem, sklokeramické desky, mikrovlnné trouby a jídelnou s jídelním setem.
Ložnice je vybavena manželskou postelí, nočními stolky, velkou šatní skříní a osvětlením.
Obývací pokoj je vybaven obývací stěnou, rozkládací sedačkou, led televizí a osvětlením.
Každý apartmán má k dispozici sklepní prostor.

Apartmány Všemina

Bezbariérový přístup

Celý apartmánový objekt je po kompletní rekonstrukci zkolaudován, plně vybaven a jednotlivé apartmány připraveny k okamžitému užívání. Díky výtahu a stavebně-technickému řešení jsme zajistili také bezbariérový vstup hůře pohyblivým občanům.

Privátní parkoviště

Svůj automobil můžete parkovat přímo u objektu – na privátním parkovišti s kapacitou 100 míst.

Apartmány Všemina

Nižší cena díky absenci úvěru

Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí původního stavu z 90. let. Na stavební a technické úpravy již nečerpáme žádný úvěr, vše hradíme z vlastních zdrojů. Z toho důvodu vám můžeme koupi apartmánových bytů nabídnout za mnohem nižší ceny než jiné srovnatelné developerské projekty a máte tak možnost na apartmán čerpat úvěr.